Rozšiřujeme své řady

Hledáme programátory na interní/externí spolupráci.

Co je SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace? Jako výraz je to nesmysl, ale optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak zvýšit návštěvnost stránek.

Všechny aktuality

 
 
 

Pokud Vás zaujala nabídka našich služeb, ale rádi byste si ověřili, že máme dostatek zkušeností, připravili jsme pro Vás tuto referenční stránku. Věříme, že Vám naše reference dokáží naše kvality a že se o nich navíc budete moci přesvědčit i vy sami.

RENOMIA NETWORK

Pro největší pojišťovací makléřskou síť ve střední a východní Evropě RENOMIA NETWORK jsme dělali automatizovanou tvorbu minisites jednotlivých členů sítě, které jsou automaticky plněny daty z firemních informačních systémů.


Systém na hlídání nákladů

Pro ČOV jsme vytvořili na míru informační systém pro hlídání nákladů za zdravotní péči sportovců.


Projekt Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání

Vytvořili jsme kompletní informační systém pro vypisování karet stáží, přihlašování stážistů a kompletní řízení procesů spojených s průběhem stáže pro projekt Fondu dalšího vzdělávání. Součástí projektu byl i web "Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání" .


Redesign SK Benešov

Po roce fungování jsme udělali drobný facelift webu SK Benešov.

Předchozí verze:


Rezervace přepravy

Systém pro objednání přepravy handicapovaných osob s přidělováním vhodných automobilů pro různé typy postižení.


iBUS

Skladový systém napojený na web. Obsluhuje všechna data, která jsou potřebná pro účetní systém i data určená pro zveřejnění na webu.


UpSys

Informační systém s webovým rozhraním, který obhospodařuje fungování franšízové sítě realitních kanceláří Union Partners.


CRS NETCOM
Řešení šitá na míru ...
© Copyright CRS NETCOM s.r.o., 2010 CRS NETCOM