Pokud Vás zaujala nabídka našich služeb, ale rádi byste si ověřili, že máme dostatek zkušeností, připravili jsme pro Vás naši referenční stránku. Věříme, že Vám naše reference dokáží naše kvality a že se o nich navíc budete moci přesvědčit i vy sami.

Restaurace Waldštejnská hospoda

Pokud se chcete v centru Prahy dobře nadlábnout, tak doporučujeme navštívit Restauraci Waldštejnská hospoda.

Súrao

Web pro státní organizaci Správa úložišť jaderných odpadů. Do webu je přidána i aplikace pro správu dokumentů pro partnerské organizace.

ENZ - švýcarské trysky pro komunální techniku

Poptávkový portál pro úzkou komunitu provozovatelů komunální techniky. Trysky firmy ENZ technik si vybíráte buď pomocí důmyslného konfigurátoru, nebo jako stálý klient máte "zaparkované" své vozy v aplikaci a k nim doobjednáváte příslušné trysky.

Caesar Office

Prodejní portál českého výrobce kancelářských potřeb Caesar Office.

ProDum.eu - železářství a domácí potřeby

Nové funkce, lepší přehlednost a pohodlnější nakupování v novém kabátě eShopu ProDum.eu.

Předchozí verze:

Kampi Office

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je předním - ryze českým výrobcem a velkoobchodem kancelářských potřeb s celorepublikovou působností s tradicí od roku 1997. Za dobu své více než 16-ti leté existence dokázala, že i menší rodinná firma, kterou vedou dva bratři, dokáže směle konkurovat těm největším firmám v oboru.

Minoda Půjčovna

Když nemáte dost financí na vlastní bagr, rypadlo, hutnící techniku nebo profesionální elektrocentrálu, tak si vše můžete půjčit u firmy Minoda Půjčovna s.r.o.

Náborový web Armády ČR

Pro Amádu ČR jsme od roku 2002 do roku 2016 spravovali náborový web a k němu přidruženou aplikaci pro sběr náborových žádostí a jejich správnou distribuci.

Adamoto

Kompletní řešení webů, subwebů a eShopů pro prodej všeho, co se týká motorek a jejich příslušenství u Adams Trade v Košicích.

Předchozí verze, která řešila jen prodej náhradních dílů KTM:

Fotbal

Kompletní přestavba a následná správa webové prezentace českého fotbalu včetně systému pro evidenci všech krajských a okresních soutěží (2003 - 2014).

Politické hnutí Pro Prahu

Webové stránky politického hnutí Pro Prahu za dob vedení Zbyňkem Passerem.

Bémáci s.r.o.

Redesign webu Bémáci s.r.o a tvorba sofistikované kalkulačky komínových systémů.

Předchozí verze bez kalkulačky:

Senzor Plus

Pokud hledáte dodavatele tenzometrických snímačů zatížení, tak již nemusíte. Společnost Senzor Plus je jejich dlouholetým dodavatelem.

Viladům Bohdalec

Již dokončený realitní projekt.

Střípky ze světa

Pokud rádi čtete zprávy ze světa a nevládnete dobrou angličtinou, tak se podívejte na zpravodajský portál Střípky ze světa.

Sport centrum Factory

Prezentace sportovního centra Sport centrum Factory.

PronájmyNemovitostí.cz

Udělali jsme facelift serveru, který umožňuje pronájem nemovitostí bez realitních kanceláří.

Systém na hlídání nákladů

Pro ČOV jsme vytvořili na míru informační systém pro hlídání nákladů za zdravotní péči sportovců.

Projekt Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání

Vytvořili jsme kompletní informační systém pro vypisování karet stáží, přihlašování stážistů a kompletní řízení procesů spojených s průběhem stáže pro projekt Fondu dalšího vzdělávání. Součástí projektu byl i web "Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání" .

Redesign SK Benešov

Po roce fungování jsme udělali drobný facelift webu SK Benešov.

Předchozí verze:

Bazar Toyota Tsusho Praha - TTPCAR

Pokud budete chtít koupit opravdu prověřené ojeté auto, tak můžete navštívit Autobazar TTPCAR firmy Toyota Tsusho Praha.

Náhradní díly KTM na Slovensku

Věhlas našich eShopů na díly již pronikl i na Slovensko a tak jsme spustili www.nahradnedielyktm.eu.

eShop dílů KTM

Společnosti UNIVOK jsme spustili unikátní eShop náhradních dílů KTM. Tento eShop dokáže pomocí vložených ceníků v Excelu a katalogů dílů v PDF sám spárovat jednotlivé díly a jejich ceny. Majiteli, tak ušetřil několik let práce při zadávání dílů k prodeji.

Rezidence 100důlky

Již dokončený realitní projekt.

Rezervace letadel

Rezervační systém pro letecký klub.

Mipim 2011

Pro mezinárodní výstavu MIPIM 2011 jsme tvořili webovou aplikaci, jejíž offline verzi jsme distribuovali na CD.

iBUS

Skladový systém napojený na web. Obsluhuje všechna data, která jsou potřebná pro účetní systém i data určená pro zveřejnění na webu.

UpSys

Informační systém s webovým rozhraním, který obhospodařuje fungování franšízové sítě realitních kanceláří Union Partners.