Rozšiřujeme své řady

Hledáme programátory na interní/externí spolupráci.

Co je SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace? Jako výraz je to nesmysl, ale optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak zvýšit návštěvnost stránek.

Všechny aktuality

 
 
 

Tvorba QR kódů

QR kódy jsou výrazným posunem vpřed v oblasti mobilní komunikace!

QR kódy jsou vlastně obdoba čárových kódů, které znáte z obchodů. Jedná se však o 2D kód, který dokáže pojmout mnohem více informací. Do jedné QR matice se vejde až 7 000 číslic nebo text o délce 4 300 znaků. To je dost na to, aby se do QR kódu vešly všechny kontaktní informace, které potřebujeme předat.

Možná se většina z Vás ptá k čemu to ale je? To musím mít nějakou speciální čtečku?

Odpověď je překvapivě jednoduchá. Ke čtení těchto kódů nám stačí obyčejný telefon s foťákem, do kterého lze nainstalovat čtecí program např. i-Nigma nebo Kaywa. Po spuštění tohoto čtecího programu necháte fotoaparát na Vašem mobilu zaostřit na QR kód a na displeji se Vám téměř okamžitě zobrazí informace v QR kódu obsažená.

Proč bychom ale měli chtít číst do mobilu informace v QR kódu obsažené? Jednoduše proto, že si můžeme velmi rychle uložit např. kontakty z různých reklamních letáků, webů, informativních brožur apod. Pokud je kód např. na vizitce, tak ji již nebudeme muset opisovat do telefonu, ale jednoduše ji načteme.

Pokud chcete vědět více informací a znát další možnosti využití QR kódu, tak nás kontaktujte.

CRS NETCOM
Řešení šitá na míru ...
© Copyright CRS NETCOM s.r.o., 2010 CRS NETCOM