Rozšiřujeme své řady

Hledáme programátory na interní/externí spolupráci.

Co je SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace? Jako výraz je to nesmysl, ale optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak zvýšit návštěvnost stránek.

Všechny aktuality

 
 
 

DotNetNuke

DotNetNuke je open source verze systému pro správu obsahu (Content Management System) vhodný pro vytváření a nasazování webových projektů jako jsou například komerční webové stránky, korporátní intranety a extranety a online publikační systémy a portály. Je to také projekt s jasnou vizí: vyvíjet světově známý software na základě zapojení komunity a vzájemného sdílení znalostí

DotNetNuke je poskytován jako open-source software sířený pod licenčním ujednáním typu BSD. Obecně tato licence davá právo získat software bez jakýchkoliv poplatků. Kromě toho dává tato licence uživatelům právo nakládat s tímto software libovolně a to jak v případě komerčního tak nekomerčního využití, a to s jedinou podmínkou, aby uživatelé napomáhali rozvoji komunity kolem projektu DotNetNuke.. 

DotNetNuke je postaven na platformě Microsoft ASP.NET (VB.NET) a lze jej velmi snadno instalovat a spravovat.  Díký rostoucí komunitě (dnes již přes 340.000 registrovaných uživatelů) a dedikované skupině vývojářů a profesionálů, kteří jsou základní vývojářskou skupinou DotNetNuke, je podpora pro DotNetNuke vždy po ruce a prakticky okamžitě dostupná.

CRS NETCOM
Řešení šitá na míru ...
© Copyright CRS NETCOM s.r.o., 2010 CRS NETCOM