Rozšiřujeme své řady

Hledáme programátory na interní/externí spolupráci.

Co je SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace? Jako výraz je to nesmysl, ale optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak zvýšit návštěvnost stránek.

Všechny aktuality

 
 
 

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti vývoje, tvorby a provozu aplikací nebo kreativního tvůrce Vašich webových stránek, tak jsme tady právě pro Vás.

Vývoj aplikací je naším hlavním produktem a zároveň pevným základem, na kterém stavíme a rozvíjíme další služby. Náš hlavní přínos spočívá v přístupu k řešení - My neoptimalizujeme náš, ale Váš business. Výsledkem je efektivně fungující aplikace, která v práci pomáhá a ne zdržuje.

Provoz aplikací, na který se můžete spolehnout. Víte, že Vaše aplikace jednoduše poběží a Vy se můžete místo řešení technických problémů plně věnovat podnikání. Pro provoz databázových aplikací a webů poskytujeme v rámci našich hostingových služeb špičkové technologické a lidské zázemí. Výsledkem takto pojaté služby je bezproblémový, plynulý a spolehlivý provoz.

Web pod kontrolou. Nechte si navrhnout web od nás. Bude zajímavý jak pro lidi, tak pro vyhledávací roboty. Pokud  navíc chcete na Vašich webových stránkách efektivně spravovat obsah, tak Vám dodáme redakční systém zdarma. Vybrat si můžete buď námi vyvíjený redakční systém WebExpress, komunitní redakční systémy Joomla, WordPress nebo DotNetNuke pracující na platformě technologií Microsoft.

CRS NETCOM
Řešení šitá na míru ...
© Copyright CRS NETCOM s.r.o., 2010 CRS NETCOM